O kardiolo.pl

Profesjonalna i pełna pomoc medyczna możliwa jest tylko w bezpośredniej relacji lekarz - pacjent. W świecie wirtualnym jest to niemal nieosiągalne. Na wyciągnięcie ręki jest natomiast rzetelna wiedza.

Kardiolo.pl jest serwisem poświęconym kardiologii i chorobom serca. Zawiera szereg informacji o chorobach, leczeniu, zabiegach kardiologicznych. Oferuje Wam także pomoc merytoryczną, która ukierunkuje Was na odpowiednie leczenie i wybór specjalisty.

Serwis jest częścią Grupy Wirtualna Polska. Przedstawiamy Wam wartościową i szczegółową wiedzę przekazaną w przystępny i klarowny sposób. Chcielibyśmy zwiększyć świadomość zdrowotną każdego pacjenta. Poznanie własnego organizmu, mechanizmów rządzących chorobą i zdrowiem jest niezbędnym elementem budującym świadome uczestnictwo w terapii.

Przekazanie informacji to nie wszystko. Umożliwiamy Wam także podzielenie się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami serwisu. Na forum możecie zadawać pytania, na które odpowiedzi udzieli Wam jeden z czuwających ekspertów.

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane przez nas informacje były pomocne w świadomej profilaktyce i leczeniu choroby. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i chętnie uwzględnimy uwagi, którymi podzielicie się z nami, wysyłając wiadomość na adres: redakcja_abczdrowie@grupawp.pl

Znajdź najlepszego lekarza